درباره اتاق
خدمات الکترونیک
معرفی استان
تشکل ها
فعالین اقتصادی

هشتادمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان گلستان

دسته بندی اخبار / 1402/12/3
به فریاد تولید کنندگان میگو رسیدگی شود

امیر یوسفی  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان در هشتادمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بیان کرد: علی رغم سرمایه گذاری خوبی که توسط بخش خصوص در سایت پرورش میگو گمیشان صورت گرفته اما زیرساخت های اولیه جهت بهره برداری کامل وجود ندارد.

وی در ادامه افزود:  ایجاد لایروبی،خط انتقال آب از دریا به محل مزارع پرورش میگو و تأمین برق و گاز از سوی دستگاه های ذیربط ضروری است

یوسفی در پایان گفت: اگر به فریاد تولیدکنندگان و سرمایه گذاران این بخش رسیدگی نشود موجب هدر رفت سرمایه آنها خواهد شد.

 

تعاونی های مرز نشین جان تازه یافتند

دهنوی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان با تأکید بر رویکرد دولت سیزدهم درمورد از سرگیری روابط با کشورهای همسایه به ویژه ترکمنستان بیان کرد: شرکت های تعاونی مرزنشینان در مرز اینچه برون از بدو تأسیس فعالیت هایی داشته، ولیکن با فراز و فرودهای سیاسی و کمرنگ شدن ارتباطات با کشورهای همسایه شمالی دچار مشکل شده اند.

وی افزود: زمینه فعالیت تعاونی مرزنشینان جان تازه ای گرفته و برای تنظیم بازار پروتئین مورد نیاز استان و حفظ دام های مولد جهت واردات دام زنده استانداری با جدیت در کنار این قشر قرار دارد.

دهنوی در ادامه بیان کرد: از دستگاه های اجرایی مرتبط می خواهم در امر واردات دام زنده نهایت همکاری را با مسئولان شرکت های تعاونی مرز نشینان داشته باشند.


https://edu.gccim.com/blog/1569

ارسال نظر

بالا